26 Aralık 2011 Pazartesi

Buluşma: SHARE & DORKBOT İstanbul ! 29 Aralik:

Duyuru:


İstanbul SHARE & DORKBOT Buluşması!

"Bu dönem Bilgi Müzik Bölümde "Müzikal Ağlar" başlığı altında açılan ders aracılığı ile dünyada var olan iki elektronik sanatlar ağını İstanbul'da başlattık. Dönem içinde başlattığımız çalışmalar ile birlikte bundan sonrasıni herkesin katılımına açılıyor.

"Dorkbot ve Share nedir?", "Nasıl işler yapar?", öğrenmek, aramıza katılmak ve  bu ağların İstanbul ayağının bir parçası olmak isterseniz 29 Aralık 2011 Perşembe toplantımıza gelin, beraber neler yapabilceğimizi konuşalım, ileriye dönük projeler üretelim ve çalalım.

19:00'da geldiğinizde, ilerde sizin de bir kompozisyon aracı olarak kullanabilceğiniz ses enstelasyonumuzu gezebilir, Sinan Kestelli'nin sunumuna katılabilir ve bizimle beraber ya da arkadaşınızla çalabilirsiniz.

Görsel ve ses için malzemelerinizi getirin ve doğaçlamaya katılın."

www.dorkbot.org
www.share.dj
https://www.facebook.com/nwmcistanbul
http://nwmcistanbul.tumblr.com/

Bilgi Üniversitesi Santral İstanbul Kampüsü E4 Binası 102-A
______________

"First Offical SHARE & DORKBOT Meeting @ ISTANBUL!
As Musical networks and connectivity class at Bilgi Music department, we had a goal of starting two electronic arts networks in Istanbul: DORKBOT & SHARE

What is dorkbot & share?
DORKBOT (www.dorkbot.org) is a network based on the motto of people doing strange things with electricity!
SHARE(www.share.dj) is a open jam for audio and visual artist which gives us the opportunity to meet and play together.
As Bilgi music department we are opening our space to create and evolve these networks in Istanbul. Our first meeting will be on 29th of December at 19:00, we will talk about these networks and discuss the future opportunities that we can create. People who are interested in electronic arts (audio and visuals) are kindly invited so that we can unite and develop an environment for us in Istanbul. We are going to be jamming that day, so please bring your equipment and spread the word around.
Date: 29 December 2011
Time:19:00
Place: Bilgi Universitesi Santral Istanbul Kampusu E4 Binasi"

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder